Listopadowe targi

W ubiegłym miesiącu mieliśmy niezwykłą przyjemność uczestniczyć w dwóch prestiżowych wydarzeniach branżowych – “Home & Design” w Warszawie pod dachem PTAK EXPO, a następnie na targach “Gardenia 2023” w Poznaniu pod dachem MTP.
Była to dla nas wyjątkowa okazja, aby spotkać się z naszymi klientami, zaprezentować nasze produkty, nabyć nowe znajomości oraz poznać innowacje ze świata wystroju wnętrz i nie tylko.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko na targach! Wasze zainteresowanie, pytania i pozytywne reakcje sprawiły, że nasze doświadczenie było niezwykle inspirujące. To dla nas zawsze ogromna frajda móc spotkać się z Wami twarzą w twarz i dzielić się pasją do ekologicznych, efektownych rozwiązań.

Wasze wsparcie i zaangażowanie są dla nas niezwykle cenne. Dziękujemy za możliwość dzielenia się naszą wiedzą i inspiracjami związanych z dekoracyjną cegłą. Nie możemy się doczekać dalszych spotkań i kontynuowania tej niesamowitej podróży!

Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy otwarci na Wasze pytania, sugestie i projekty. Czekamy na Wasze kolejne kreatywne pomysły!

Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach! ✨🏡 #DekoracyjnaCegła #TargiHomeDesign #TargiGardenia2023 #DziękujemyZaWsparcie